Vlogger Go Viral Tuber Game APK 2.40 (Unlimited Gems)

2.42.6

The next big-time digital influencer with millions of followers and viral web celebrity can be you!
4.6/5 Votes: 2,130,551
Developer
Tapps Games
Version
2.42.6
Updated
16 July 2021
Requirements
4.4 and up
Size
42M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Vlogger Go Viral Yumru Oyunu APK 2.40 Özellikler

 

Basit kontrol

 

Vlogger Go Viral, basit kontrolleri ve heyecan verici oynanışı sayesinde boş zamanlarını geçirmenin eğlenceli bir yolunu arayan herkes için mükemmel bir boşta tıklama oyunudur. Sonuç olarak, saatler harcamanıza gerek kalmadan istediğiniz zaman oynayabilir ve yine de iyi vakit geçirebilirsiniz.

 

Nasıl video yapılacağını öğrenin

 

Vlogger’da viral olan oyuncuların emrinde çok sayıda video yapma seçeneği olacak. Viral olma yeteneğine sahip yüksek kaliteli videolar yapmayı öğrenerek başlayın. İlk videoları oluşturun ve internete koyun. Başarınızı takip edin ve süreci tekrar etmekten korkmayın. Cesaretiniz kırılmasın; başarı çok zaman ve bağlılık gerektirir.

 

Tonlarca farklı konu

 

Oyun ayrıca video prodüksiyonunuzda size yardımcı olacak videolar oluşturabileceğiniz yüzlerce farklı konuyu da tanıtıyor. Sonuç olarak, en iyi içeriği oluşturmak için popüler sosyal medya sitelerini ziyaret ettiğinizden, en son haberleri takip ettiğinizden ve en önemlisi okuyucularınızı dinlediğinizden emin olun.

 

Kanalınızı yönetin

 

Video sayfanızı ilk başlattığınızda, oyun size, yayınladığınız videolardaki en son değişiklikleri takip edebileceğiniz ayrıntılı bir yönetim paneli sağlayacaktır. Hayranların yorumlarının yanı sıra olumsuz ve olumlu oyları inceleyin. Mevcut video konseptlerini dinleyin ve uygun olduğunu düşünüyorsanız yeni gönderilerle takipçilerinizi etkileyin. Ayrıca, özellikle eski videolara bakarken hem büyüleyici hem de aşağılayıcı olan yaptığınız videoları gerçekten izleyebilirsiniz.

 

Çözüm

 

Bu özel simülasyon türünün hayranları, isteyebileceğiniz her şeyi içerdiği için şüphesiz bu oyunu sevecektir. Bulmak için tonlarca malzeme, kendini adamış oyuncular için pek çok avantaj var ve en önemlisi modlarımız sizi reklamlarla rahatsız etmeyecek.

Oyuna ilgi duyuyorsanız ve benzer karşılaşmalar yaşamak istiyorsanız yine gelecek vadeden bir YouTuber simülasyon oyunu olan PewDiePie’s Tuber Simulator iyi bir seçenek.

What's new

Hey Vloggers!

Bug fixes!
- This time around, we focused on fixing bugs and performance issues that you vloggers reported. Thank you!

That's it for now! Leave a like and subscribe for more updates soon!

Team Vlogger Go Viral

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.