Voice changer with effects APK 3.7.7 (Premium)

3.8.5

Change your voice and have fun listening to your modified voice!
4.4/5 Votes: 1,453,047
Developer
Baviux
Version
3.8.5
Updated
4 July 2021
Requirements
4.1 and up
Size
10M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Efektli ses değiştirici APK 3.7.7 Özellikler

 

Sesleri kaydedin veya ses dosyalarını içe aktarın

 

İlgilenenlerin çoğu, seslerini ve seslerini kaydetmek için uygulamayı hemen kullanmaya başlayacak. Alternatif olarak, ses dosyalarınızı doğrudan cihazınızın sürücüsünden indirebilirsiniz. Yardımcı ses değiştirici aracıyla, seçilen bazı sesleri değiştirebilir ve ayarlayabilirsiniz.

 

Çoklu ses efektleriyle eğlenin

 

Efektli Ses değiştiricide, hemen kullanabileceğiniz çok çeşitli ses efektlerine erişebileceksiniz. Yakaladığınız sesler için ilginç karşılaşmalar yaratmaya çalışırsanız, ilginç ses duyumlarıyla 40’tan fazla farklı efekti keşfedin. Helyum efektli komik seslerin keyfini çıkarın, konuşmaları uzaylılarla veya dünya dışı efektlerle güçlendirin ve daha fazlasını yapın. Efektlerle Ses değiştiriciden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi görmek için tüm bu sesleri denemekten çekinmeyin.

 

Basit kaydetme ve paylaşma seçenekleri

 

Ayrıca ilginç mobil uygulamayı daha erişilebilir hale getirmek için kayıtlarınızı kolayca kaydedebilir veya paylaşabilirsiniz. İsterseniz dosyaları normal ses kayıt formatlarında saklayın. Alternatif olarak, filtrelenmiş ses kayıtlarınızı sosyal medya, e-posta veya mesajlaşma uygulamaları aracılığıyla kolayca paylaşmak için mevcut paylaşım seçeneklerini kullanabilirsiniz.

 

Sesli piyano ile oynayın

 

Seçtiğiniz ses dosyalarına hızla uygulanabilen normal ses efektlerinin yanı sıra, efektli Ses değiştirici, hem kullanılmayan hem de değiştirilmiş ses dosyalarını yüklemenize olanak tanır. Sürükleyici çalma seçenekleri ve büyüleyici efektlerle kendi sesli piyanonuzu oluşturmak için Piyano seçeneğini kullanın.

 

Çözüm

 

Efektli Ses değiştiricideki Android kullanıcıları, açık işlevsellik ve büyüleyici uygulamalar sayesinde kendilerini harika mobil uygulamadan en iyi şekilde yararlanırken bulacaklar. Web sitemizde bulunan uygulamanın ücretsiz ve kilidi açılmış sürümüyle onu çok daha erişilebilir hale getireceksiniz.

What's new

Now you can export recordings to your music library, so other apps can access them

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.