Vortex Cloud Gaming 1.41.1 (Subscription Unlocked)

Varies with device

🎮 Get to the world of cloud gaming! 🎮
0/5 No votes
Developer
RemoteMyApp
Version
Varies with device
Updated
13 July 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Vortex Bulut Oyun 1.41.1 Özellikleri

 

Favori oyunlarınızı oynamanın sezgisel ve heyecan verici yolları

 

Başlangıç ​​olarak, Vortex Cloud Gaming, Android oyuncularına oyun endüstrisinin geleceğine erişim sağlar. Sonuç olarak, artık hem açık hem de zevkli uzaktan oyun deneyimlerinin keyfine varacaksınız. Vortex Cloud Gaming’i Android telefonunuzda güncellemekten çekinmeyin, en sevdiğiniz oyunları seçin ve deneyimlerin keyfini hemen çıkarmaya başlayın. İndirme yok, yükseltme yok ve onu çalıştırmak için güçlü bir oyun makinesine ihtiyacınız yok. Favori konsol, bilgisayar ve akıllı telefon oyunlarınızı yeni ve heyecan verici bir şekilde oynamak artık mümkün.

 

Mevcut birçok seçeneğe sahip devasa bir oyun koleksiyonu

 

Ve bundan bahsetmişken, Vortex Cloud Gaming, en ilgisiz oyuncuları bile memnun etmek için çok sayıda eğlenceli oyundan oluşan geniş bir seçkiye sahiptir. Fırsatınız olduğunda mobil cihazlarınızda oynamak için çeşitli türler ve oyun stilleri arasından seçim yapmaktan çekinmeyin. Bununla birlikte, PC’ler, tabletler, el bilgisayarları ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli platformlarda harika oyunların keyfini çıkarabilirsiniz. Başlıklardan herhangi birini satın almak veya indirmek zorunda kalmadan inanılmaz bir oyun kitaplığına erişin.

 

Çok yönlü yerleşik kontrol seçenekleri

 

Vortex Cloud Gaming’deki Android oyuncuları, çeşitli oyunlarda gezinmelerine yardımcı olmak için kullanabilecekleri çeşitli kontrol araçlarına da maruz kalır. Yani uygulama, bulut hizmetine eklenen herhangi bir oyuna uygun çeşitli yerleşik kontrollerle birlikte gelir. Buradaki doğru butonlarla rahat bir oyun keyfi yaşayabilir, ayarlarınızı yapılandırarak oyun içi deneyimlerinizi değiştirebilirsiniz.

 

Birçok medya cihazınızda oynatın

 

Vortex Cloud Gaming ayrıca çeşitli medya cihazları için tam desteğe sahiptir, bu da onu gerçekten taşınabilir ve hareket halinde oyun oynamak için ideal hale getirir. Android akıllı telefonlar, akıllı TV’ler ve bilgisayarlar bunlara örnektir. Sonuç olarak, istediğiniz her oyunu tam bir keyif ve memnuniyetle oynayabileceksiniz. Artık yapabileceğiniz gibi, akıllı telefonunuzda en sevdiğiniz türlerden ve platformlardan oyunlar oynamaktan çekinmeyin.

 

Çözüm

 

Hareket halindeyken en sevdiğiniz oyunların keyfini çıkarmayı sevenler için oyun abonelik platformları, oyun endüstrisi için tartışmasız büyük bir adımdır. Sonuç olarak, önde gelen tedarikçilerden biri olarak Vortex Cloud Gaming, etkinliklerde yer almak isteyenleri şüphesiz etkileyecektir. Ayrıca, uygulamanın güncellenmiş versiyonu ile hiçbir ücret ödemeden tüm aktivitelerin keyfini tamamen çıkarabilirsiniz. Ne harika bir fikir!

What's new

Want to play PC games on a mobile, smart TV or computer without gaming specs? We’ve got you! Vortex is working all the time to give you top-notch cloud gaming experience!

Download our app and try it! To keep up to date with new features just keep your Updates turned on.

* FPS settings for optimal gaming experience
* Better performance
* Minor bug fixes

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.