Walk Band APK 7.4.8 (VIP Features Unlocked)

7.5.0

Walk Band is a music studio app - a toolkit of virtual musical instruments for the music maker.
4.2/5 Votes: 608,998
Developer
Revontulet Soft Inc
Version
7.5.0
Updated
8 April 2021
Requirements
5.0 and up
Size
65M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Yürüyüş Bandı APK 7.4.8 Özellikler

 

İlginç ses kalıplarıyla gitarınızın keyfini çıkarın

 

Ve Walk Band’in simüle edilmiş gitarıyla Android kullanıcıları, gitar notalarını ve akorlarını sezgisel olarak takip etmenizi sağlayarak yeni bir şarkı öğrenmeyi çok kolay hale getiren muhteşem akor modunu takdir edebilir. Yousician’ın iyi bilinen gitar öğrenme yazılımından hemen hemen aynı şeyi alacaksınız.

Alternatif olarak, Solo modunda, gitarı kendi fikirlerinizle, akorlara gerek kalmadan çalmaktan çekinmeyin.

 

Harika bateri setleriyle oynarken iyi eğlenceler

 

Merak edenler için Walk Band’de artık Jazz, Rock, Hiphop, Perküsyon ve Dans’ın güçlü ses simülasyonlarını kullanarak en sevdiğiniz şarkıları özgürce çalmanız için sizi cesaretlendiren heyecan verici bateri kitleri var. Uygulamadan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak Walk Band’de çok sayıda bateri pedi modunu keşfedin ve çeşitli demo ritimlerini dinleyin. En sevdiğiniz Rock, Ballad, ChaCha, Disco, Waltz ve diğer türleri oynayın. Sezgisel Birlikte Çal işlevi, en sevdiğiniz şarkıları veya müzik parçalarını etkili bir şekilde öğrenmek için de kullanışlı olabilir.

 

İlginç deneyimlerle ritimlerinizi oluşturun

 

Uygulamanın çekiciliğini artırmak için, artık kullanıcıların çeşitli müzik stilleri için belirli ritimleri özgürce denemelerine olanak tanıyan Walk Band ile kendi ritimlerinizi oluşturabilirsiniz. Çeşitli bateri setlerinden Caz, Rock, Hiphop, Perküsyon ve Dans seslerinin keyfini çıkarın. Alternatif olarak, çeşitli türlerde önceden yüklenmiş 11’den fazla ses düzeni arasından seçim yapabilirsiniz. Müzik deneyimlerinizi ve daha fazlasını kişiselleştirmek için perde ve hız kontrollerini iyi kullanın.

 

Çözüm

 

Artık, iyi bilinen n-Track Studio 9 Pro’ya ek olarak, Android telefonunuzda bir başka harika müzik yapma uygulamasına daha erişebileceksiniz. Sonuç olarak, Walk Band, keyfini çıkarmanız için daha kullanıcı dostu bir formatta benzer işlevlere sahip olabilir. Her ikisi de web sitemizde ücretsiz olarak mevcut olduğundan, profesyonel kalitede şarkılar yapmak için her iki uygulamayı aynı anda kullanmaktan çekinmeyin.

What's new

1. Optimize out of sync issue when converting to mp3
2. Cut before import an audio track

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.