WaveEditor APK 1.92 (Unlocked)

1.93

WaveEditor for Android™ is a professional tool for editing, recording, and mastering audio. WaveEditor also supports a large variety of file types that make it suitable for audio format conversion and media playback.
4.0/5 Votes: 13,350
Developer
Sound-Base Audio LLC
Version
1.93
Updated
19 July 2021
Requirements
4.3 and up
Size
16M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

WaveEditor APK 1.92 Özellikler

 

Yaygın ses formatlarıyla mükemmel uyumluluk

 

Başlangıç ​​olarak, Android’deki WaveEditor kullanıcıları, ses dosyaları için yüzlerce uyumlu formatla uygun düzenleme deneyimlerinin keyfine varacaklar. Burada da yaygın olarak kullanılan WAV veya MP3 dosya formatlarını kullanarak temel ses kayıtları yapabilirsiniz.

Desteklenen ses dosyası biçimleri söz konusu olduğunda, 3GP, AAC, AIF, ALAC, AMR, FLAC, M4A, MP3, MP3, RAW, WAV ve çok daha fazlası ile birçok seçeneğiniz vardır. Bu, kullanıcıları uygulamanın işlevselliğinin yanı sıra çok çeşitli ses ve ses efektlerinden tam olarak yararlanmaya teşvik eder. Ek olarak, yazılım, ses formatı aktarımını destekler ve ihtiyacınız olduğunda dosya formatları arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapmanızı sağlar.

 

Kayıtlarınızı veya herhangi bir ses dosyasını içe aktarın

 

WaveEditor’daki Android kullanıcıları, yakalanan veya içe aktarılan ses dosyalarıyla daha iyi etkileşimler için cihazlarının yerleşik mikrofonunu kullanarak rahatlıkla ses yakalayabilir. Alternatif olarak, gelişmiş ses kalitesi istiyorsanız, yüksek kaliteli ses için harika düzenlemeler oluşturmak için USB mikrofon desteğini kullanabilirsiniz. En önemlisi, uygulamayla ilgili genel deneyiminizi artıracak şekilde beklenmedik bir uygulama kapanması durumunda depolanan tüm sesleriniz otomatik olarak geri yüklenir.

Merak ediyorsanız, herhangi bir ses dosyasını kolayca bilgisayarlarınıza aktarmak için sezgisel yerleşik dosya tarama yazılımını kullanabilirsiniz. Programdayken ses dosyalarınızı yükleyebilir veya bir mikrofon kullanabilirsiniz.

 

Erişilebilir ekran ve seçeneklere sahip sezgisel arayüzler

 

Eğer ilgileniyorsanız, WaveEditor’un sezgisel arayüzünden tam olarak faydalanabilir ve mevcut tüm araçlarında hızlıca gezinebilirsiniz. Başlamak için, kullanıcılar ses dosyalarınızı çok daha kullanılabilir hale getirecek FFT, osiloskop ve spektrogram görsel yazılımına erişebilecekler. Sonuç olarak, tüketiciler verilerinde hızlı ve kolay değişiklikler yapabilirler.

Ayrıca, Android kullanıcıları WaveEditor’un dalga biçimi renkleri sayesinde ses dosyalarında daha iyi stereo görselleştirmeler beklemelidir. Genlik ölçeri kullandığınızda, yakaladığınız tüm sesleri düzenlemenin oldukça basit olduğunu göreceksiniz.

 

Kullanmanız için tam özellikli editör

 

Uygulamanın çekiciliğini artırmak için Android kullanıcıları, çok sayıda seçeneğe ve aralarından seçim yapabilecekleri yüzlerce düzenleme malzemesine sahip tam özellikli bir ses düzenleyici uygulamasına erişebilir.

Tek bir uygulamada WaveEditor’un bağımsız kaydedicisini ve ses düzenleyicisini denemekten çekinmeyin. Tek örnekleri düzenleyebilir veya çoklu ses efektleriyle profesyonel görünümlü çalışmalar oluşturabilirsiniz. Programda çalışmak için yakınlaştırma, kaydırma ve çeşitli seçim işlevlerinin hızlı ve sezgisel düzenleme seçeneklerini kullanın.

 

Çözüm

 

WaveEditor, hem hızlı hem de güvenilir ses kayıt uygulamaları için en iyi seçenektir. Uygulamanın sezgisel ve etkili işlevselliği, kolay kayıtlarınızla mükemmel ses kalitesinin keyfini çıkarmanıza olanak tanır. En önemlisi, yerleşik düzenleyici sayesinde artık yazılımla ses çıkışlarınızda basit değişiklikler yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak almaktan çekinmeyin ve istediğiniz zaman tamamen açmak için modumuzu kullanın.

What's new

Updated USB mic support for Android 8.1+.
Fixed re-initialization bug in tone generator.
Improvements & bug fixes to Chorus effect.
Updates to bug reporting system.
Recording source is now user selectable in the recorder options.
Minor bug fixes.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.