WavePad Master’s Edition APK 12.01 (Paid for free)

12.86

  • Payment
WavePad Master's Edition sound and audio editing application. Record, edit, and add effects, then send audio to yourself or others to share or continuing editing on another device. WavePad Master's Edition allows you to record voice or music, then edit the recording and add sound effects, clean up background noise and more to achieve high quality audio recordings.
4.0/5 Votes: 274
Developer
NCH Software
Version
12.86
Updated
8 July 2021
Requirements
4.0.3 and up
Size
27M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

WavePad Master’s Edition  APK 12.01 Özellikler

 

Basit ama güçlü ses düzenleme uygulaması

 

WavePad Master’s Edition, hızlı bir şekilde başlamanıza olanak tanıyan basit bir kullanıcı arayüzüne sahip çok yönlü bir ses düzenleme programı arayan herkes için en iyi seçimdir. Kullanıcılar, uygulamanın değerli uygulama içi işlevselliğinde kolayca gezinebilir ve uygulamanın, kaydedilen müzikte çeşitli düzenlemeler yapmalarını sağlayan benzersiz ses deneyimlerine tamamen kapılabilir.

En önemlisi, basitleştirilmiş arayüz ve kolay erişilebilir işlevsellik, uygulama içi özelliklere alışmayı neredeyse çok kolaylaştıracaktır. Sonuç olarak, konu şarkılarda değişiklik yapmaya geldiğinde, Waveform veya yoğun ses görüntülerini inanılmaz derecede faydalı bulacaksınız. İkisi arasında ileri geri dönmekten çekinmeyin.

 

Çok sayıda mevcut dosya formatı ile tam uyumluluk

 

WavePad Master’s Edition aynı zamanda mobil cihazlarınızdaki çoğu mevcut ses dosyasıyla tam uyumluluğa sahiptir ve Android kullanıcılarının çeşitli ses dosyalarını özgürce düzenlemesine olanak tanır. Programı açın ve düzenlemek istediğiniz dosyaları seçin; cihaz en uygun düzenleme deneyimi için dosyaları inceleyecektir. Ayrıca, müziğinizi gereken herhangi bir dosya formatına kolayca aktarabileceksiniz.

 

Ses girişini iyileştirmek için faydalı kayıt özellikleri

 

Başlangıç ​​olarak, profesyonel ses seviyelerine sahip mükemmel kayıtlarınızı yakalamak için yazılımı kullanabilirsiniz. WavePad Master’s Edition, kayıtlarınızın genel ses kalitesini iyileştirmek için kolayca erişilebilen çok sayıda özellik ve kaynağa sahiptir. Aynı zamanda, gelişmiş gürültü temizleme seçeneği, seçtiğiniz tüm müzikleri veya şarkıları basit ve doğru bir şekilde kaydetmenize olanak tanır. Son olarak, harika akıllı telefon uygulamasını kullanarak, diğer harici kayıt donanımlarına bağlanarak kendinize en yüksek kalitede kayıtları kolayca alabilirsiniz.

 

Basit ve kullanışlı düzenleme seçenekleri

 

İlgililer için, WavePad Master’s Edition artık sesi değiştirmeyi ve dosyaları özelleştirmeyi daha da basitleştirecek kolay ve pratik düzenleme yazılımı içeriyor.

Belirli şarkılar üzerinde hızlı değişiklikler yapmak için sesin istediğiniz bölümünü çok kanallı düzenleyiciye kesin, kopyalayın ve yapıştırın. Ayrıca, ses düzenlemeyi sizin için çok daha basit hale getirecek sınırsız geri alma ve yineleme araçlarından yararlanın. Kusursuz bir kayıt yapmak için, bu ses parçalarını miksinize eklemeniz veya çıkarmanız gerekir.

 

Çözüm

 

Merak edenler için heyecan verici WavePad Master’s Edition çerçevesi artık profesyonel müzik parçaları yapmak için kullanılacak. Yazılım, net ve açık işlevselliği ile rafine sesi kolay ve verimli bir şekilde kaydetmenize yardımcı olur. Ayrıca derinlemesine düzenleme özellikleriyle müziğinizi tamamen geliştirebilirsiniz. Uygulamanın tamamen açık ve kısıtlamasız sürümü web sitemizde mevcut olduğundan artık reddetmek için hiçbir bahaneniz olmayacak.

What's new

Fixed a bug with mp3 encoding

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.