WiFi Map APK 5.4.15 (Unlocked)

5.4.17

Connect to any WiFi for FREE! WiFi Map is the largest Wi-Fi community in the world!
4.5/5 Votes: 920,522
Developer
WiFi Map LLC
Version
5.4.17
Updated
8 June 2021
Requirements
4.4 and up
Size
73M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

WiFi Haritası APK 5.4.15 Özellikler

 

Dünya çapında milyonlarca Wi-Fi bağlantısı

 

Başlangıç ​​olarak, Android’deki Wi-Fi Harita kullanıcıları artık milyonlarca farklı bağlantıyla dünyanın en büyük Wi-Fi iletişim veritabanlarından birine erişebiliyor. Etkileşim kurabileceğiniz yerleri bulmak için dünyanın çeşitli ülkelerinden 100.000.000’den fazla etkin noktaya göz atmaktan çekinmeyin. Mümkün olduğu kadar, bağlantılarınızı paylaşın ve WiFi Haritasının ilgi çekici programıyla eğlenin.

 

Yakındaki Wi-Fi erişim noktasını hızlıca arayın

 

Ve artık uygulama açık olduğuna göre, Android WiFi Haritası kullanıcıları, bölgelerinde yeni erişim noktaları bulmak için uygulamanın erişilebilir ve kolay özelliklerini kullanabilir. Sadece yerinizi ayarlayın ve Wi-Fi Haritası sizi en yakın Wi-Fi noktalarına yönlendirecek ve böylece güvenli ve hızlı İnternet bağlantısının keyfini çıkarabilirsiniz. Sezgisel ve ortak çalışmaya dayalı haritalar, bölgeyi dolaşmanıza ve ziyaret edebileceğiniz en iyi adresleri filtrelemenize yardımcı olabilir.

 

Kendi WiFi bağlantı noktalarınızla topluluğa katkıda bulunun

 

Ayrıca, sadık WiFi Haritası kullanıcıları, kendi Wi-Fi etkin noktalarını diğer kullanıcılarla paylaşarak platformu çok daha eğlenceli hale getirebilir. Gittikleri her yerde ücretsiz bağlantılardan yararlanabilmeleri için lütfen diğer kullanıcılarla şifre ve uygulama bağlantıları alışverişinde bulunmaktan çekinmeyin.

 

Güvenli VPN ile kimliğinizi koruyun

 

Ayrıca WiFi Haritası, WiFi Haritasının büyüleyici akıllı telefon uygulamasını Android cihazlarınızda daha kullanışlı hale getirmek için çevrimiçi deneyimlerinizi açmak için kullanılabilecek sınırsız ve kararlı VPN hizmetini de sağlar. WiFi Haritasında artık tam koruma ve gizlilikle internette gezinebilirsiniz. Aynı zamanda, güçlendirilmiş hizmet, çok sayıda faydalı web sitesi ve hizmet içeren kilidi açılmış çevrimiçi ortama erişmenizi sağlayacaktır. Coğrafi olarak engellenen çeşitli büyüleyici içerik ve daha fazlasıyla eğlenin.

 

Çözüm

 

Şu andan itibaren, herhangi bir şirketiniz için veya seyahat için dışarı çıkarsanız, WiFi Haritası çok sayıda açık Wi-Fi etkin noktasına ücretsiz erişim kazanmanıza yardımcı olabilir. Dünya çapında mevcut milyonlarca ücretsiz Wi-Fi bağlantısıyla, yakınlardaki birkaç etkin noktayı hala bulabileceksiniz. Ve sürekli büyüyen kütüphaneden yararlanmayı unutmayın.

Son olarak, web sitemizde uygulamanın ücretsiz ve kilitsiz sürümünün çok daha çekici olduğunu göreceksiniz.

What's new

We hope you’re enjoying the app! Please, keep it regularly updated to always have our latest improvements, we want you to get the most out of it.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.