Windscribe VPN APK 2.4.0.350 (Unlocked)

Varies with device

Windscribe VPN is a tool that secures Wifi and helps you safeguard your privacy online. Best part? It’s absolutely free to use and offers up to 10GB of bandwidth per month, if you supply a confirmed email address! That’s something you can actually use!
4.3/5 Votes: 52,942
Developer
Windscribe
Version
Varies with device
Updated
26 June 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Windscribe VPN APK 2.4.0.350 Özellikler

 

Mobil kullanıcılar için basit ve erişilebilir VPN uygulaması

 

Başlamak için, Windscribe VPN’in Android kullanıcıları, kullanıcı dostu ve açık VPN programına hızla dalabilirler. Basit dokunmatik kontrolleri ve tek dokunuşla erişim ile burada uygulamanın keyfini özgürce çıkaracaksınız. VPN hizmetlerini hazırlamak için kilit açma düğmesine basmanız ve ardından oturum açmanız ve İnternet deneyimlerinizin keyfini çıkarmanız yeterlidir. Yazılım, özel gereksinimlerinize göre en iyi sunucuları dinamik olarak seçecektir. Ayrıca, yeniden tasarlanan ana ekran kullanıcı arayüzü, şüphesiz uygulama içi deneyimlerinizi geliştirecektir.

 

Kararlı ve güvenilir VPN bağlantıları

 

Uygulama içi deneyimi geliştirmek için Windscribe VPN’in Android kullanıcıları artık dünya çapında çok sayıda güvenli ve güvenilir VPN sunucusuna erişebilecek. Ücretsiz hizmetleri seçerseniz, 10’a kadar farklı ortak sunucu kullanabilirsiniz veya dünya çapında 60 farklı ülkeden 110 veri merkezini kullanabilirsiniz. Spesifik ihtiyaçlarınıza en uygun sunucuları seçin ve en yüksek internet hızlarını yaşayın. Ayrıca, çevrimiçi olduğunuzda, kendinizi etkileşimlere tamamen kaptırmak için sınırsız bant genişliğine ve bağlantılara sahip olursunuz.

 

VPN hizmetlerinin uygun kullanımları

 

İlgililer için, uygulamanızın rahatlığını en üst düzeye çıkarmak için VPN hizmetinden yararlanmaya devam ederken artık eğlenceli uygulama içi etkinliklere katılabilirsiniz. Çeşitli ağlara bağlanmak ve sağlayıcıların otomatik olarak bağlanmasını veya yeniden bağlanmasını sağlamak için sunulan beyaz liste işlevini kullanın.

Aynı zamanda, belirli VPN tünelleri için uygun bir uygulama seçmenize olanak tanıyan otomatik bölünmüş tünel seçeneğinden yararlanın. Kendinizi etkileşimlere tamamen kaptırmak için yazılımı kullanırken de uyarıları kapatabilirsiniz.

 

İnterneti kullanırken kendinizi koruyun

 

Ayrıca, çevrimiçi olduğunuzda diğer kişilerin sizi izlemesini veya casusluk yapmasını önlemek için tüm verilerinizi şifrelemeniz gerekir. Windscribe VPN, İnternet’e eriştiğinizde sizi izleyicilerden, bilgisayar korsanlarından ve kötü amaçlı yazılımlardan korumak için sıkı ve verimli güvenlik önlemleri kullanır.

Sağlanan kayıt tutmama politikası sayesinde VPN sağlayıcısı hiçbir zaman kayıtlı günlük dosyalarınızı tutmaz. Sonuç olarak, uygulamayı kullanmayı bırakmanız durumunda internet alışkanlıklarınız silinecektir. Sonuç olarak, gizliliğinizden ve korumanızdan hala emin olacaksınız. Yazılım, her biri yararlanabileceğiniz özel işlevselliğe sahip dört farklı kimlik doğrulama mekanizmasına sahiptir. Yani OpenVPN UDP/TCP, IKEv2 veya her ikisini kullanma seçeneğiniz var.

 

Çözüm

 

Windscribe VPN, sansürsüz bir İnternet’e kolayca erişmek isteyen akıllı telefon kullanıcıları için inkar edilemez bir şekilde mükemmel bir seçimdir. Şaşırtıcı özellikleri ve erişilebilirliği ile herhangi bir kısıtlama olmaksızın istediğiniz herhangi bir çevrimiçi hizmeti kullanabilirsiniz. Ayrıca, web sitemizde bulunan etkinleştirilmiş ve ücretsiz uygulama ile başlamak için birçok nedeniniz olacak.

What's new

Misc bug fixes.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.