Worms Zone.io APK 1.9.2 (Unlimited Money)

2.2.3

Do you love games with tons of real fun and dynamic action? Then welcome to the Worms Zone.io, an awesome arcade, where you can become the great champion of the arena! Collect yummies and different powerups, defeat enemies, and become the biggest worm of them all!
4.3/5 Votes: 2,194,944
Developer
CASUAL AZUR GAMES
Version
2.2.3
Updated
14 July 2021
Requirements
5.1 and up
Size
68M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Worms Zone.io APK 1.9.2 Özellikler

 

Hızlı, eğlenceli ve erişilebilir oyunun tadını çıkarın

 

Başlamak için, Worms Zone.io – Voracious Snake’deki Android oyuncuları, şüphesiz mobil cihazlarında bu harika mobil yılan oyununa bayılacaklar. Bununla birlikte, kısa, basit ve keyifli bir oyunla, onu geçmek için hiçbir neden olmamalıdır.

Ayrıca dokunmatik ekranlar, basit ve sezgisel oyun içi kontrolleri çok erişilebilir hale getiriyor. Yiyecek ararken veya onunla rakiplerle savaşırken solucanlarınızı harita üzerinde hızla hareket ettirebilirsiniz. Ayrıca, birkaç kullanışlı seçeneğe sahip ayarlanabilir kontroller, şüphesiz oyunu farklı zevklere sahip oyuncular için daha eğlenceli hale getirecektir.

 

Oyunu milyonlarca çevrimiçi oyuncuyla oynayın

 

Daha da eğlenceli hale getirmek için, Worms Zone.io – Voracious Snake’deki oyuncular, oyunu dünyanın her yerinden oyuncularla oynayabilecekleri harika çevrimiçi eşleşmelere erişebilecekler.

Yeni bir maçta diğer oyuncularla hızlı bir şekilde eşleşerek veya bazıları son derece güçlü olan yüzlerce çevrimiçi solucana karşı oynayabileceğiniz mevcut bir oyuna katılarak başlayın. Burada, önceki yılan oyunlarındaki yapay zekanın aksine gerçek, zeki düşmanlara karşı mücadele edeceksiniz. Skor Tablosunda en üst sıralarda yer almak için mücadele ettiğinizde, onları heyecan verici dövüşlerde alt edin.

 

Harika güçlendiriciler toplayın ve yeteneklerinizi kullanın

 

Ve bundan bahsetmişken, Worms Zone.io – Voracious Snake’de oyuncular, solucanların yeteneklerini muazzam ölçüde geliştirecek inanılmaz güçlendiricilere ve yeteneklere erişebilecekler. Hızınızı artırmak için yeşil iksiri, harita görünümünüzü iyileştirmek için sarı iksiri vb. kullanmaktan çekinmeyin. Bu güçlendirmeleri düşmanlarınızı yenmek için kullandığınızda toplayın. Her solucanın, düşmanlarla başa çıkmak veya onlardan kaçmak için hızını ikiye katlama yeteneğine sahip olduğundan bahsetmiyorum bile. Gergin ve agresif bir mücadele olacak.

 

Tasarlamaktan ve kişiselleştirmekten çekinmeyin

 

Ek olarak, merak edenler için oyunu tamamen kişiselleştirilmiş ve iyi tasarlanmış solucanlarınızla oynayabilirsiniz. Bununla birlikte, solucanların görünüşlerini çeşitli şekillerde değiştirebileceğiniz Solucan Gardırobuna ve Giyinme Odasına girebilirsiniz. Görünümü, vücut modelini, vücut şekillerini, rengi, cilt tipini ve hatta gerçekten şaşırtıcı olan yüz ifadelerini değiştirin.

 

Çözüm

 

Ünlü Slither io’nun hayranları, keyfini çıkaracak başka bir mükemmel akıllı telefon oyunu olduğunu öğrenmekten memnuniyet duyacaktır. Worms Zone.io – Obur Yılan, eğlenceli ve büyüleyici yılan oyununu mobil cihazınızda oynamanıza izin verir. Bu dönem ayrıca bir dizi eğlenceli oyun içi özelliğe sahiptir ve indirilebilir. Sonuç olarak, izlemenizi engelleyen bir şey olmamalıdır.

What's new

We constantly update our game to make it even better for you. This update includes performance improvements and bug fixes.
• Bugs fixed

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.