Wrestling Revolution 3D APK 9 (Unlocked)

1.71

The heavyweight champion of mobile wrestling - celebrating over 60 MILLION downloads!
4.1/5 Votes: 1,277,109
Developer
MDickie
Version
1.71
Updated
13 April 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Güreş Devrimi 3D APK 1.719 Özellikler

 

En büyük güreş simülatörünün tadını çıkarın

 

Android oyuncuları ilk kez bu fantastik ve bağımlılık yapan güreş oyununu telefonlarında oynayabilecekler. Güreş endüstrisinin tüm ilginç yönlerine erişerek kendinizi bulun, sadece ringin içinde değil, dışında gerçekleşenler bile.

Kendi karakterlerinizi yaratın, yarışmalarda rekabet edebilmek, tanınmış bir organizatör ile anlaşmalar imzalayabilmek ve en ünlü güreş etkinliklerine katılabilmek için becerilerinizi öğrenin ve geliştirin.

Profesyonel bir güreşçi olarak müzakereleri düzenlemekten zorlu savaş programlarınızı yönetmeye kadar çeşitli etkinliklere katılabileceğiniz için oyun gerçekten en zorlu güreş meraklıları için.

 

Kendi karakterlerinizi yaratın

 

Başlamak için oyun, oyunculara mevcut seçeneklerle hızlı bir şekilde benzersiz karakterler oluşturmalarına olanak tanıyan sürükleyici karakter özelleştirmelerini tanıtıyor. Bu oyunda hayal gücünüzü serbest bırakın ve kendi güreşçinizi yaratın.

Ayrıca oyunda ilerledikçe yeni ve heyecan verici özellikler keşfedebilirsiniz. Güreşçinizi çeşitli kıyafetlerle giydirin ve girişinizin müziğini değiştirin.

 

Kendinizi dünyadaki yüzlerce güreşçiye karşı oynarken bulun

 

Güreş Devrimi 3D, oyuncuları ünlü bir profesyonel güreşçi olmak için sıralarda yükselirken gerçek dünyadaki zorluklarla tanıştırır. Sonuç olarak, başlıktaki çeşitli promosyonlara dağılmış 300’den fazla farklı karakterle uğraşmak zorunda kalacaksınız.

Her biri bir öncekinden daha karmaşık olacak şekilde her terfiyi üstlenin. Ringe her girdiğinde, daha zorlu rakiplerle karşılaş.

 

Basit ve sezgisel kontroller

 

Güreş Devrimi 3D, oyuncuları ünlü bir profesyonel güreşçi olmak için sıralarda yükselirken gerçek dünyadaki zorluklarla tanıştırır. Sonuç olarak, başlıktaki çeşitli promosyonlara dağılmış 300’den fazla farklı karakterle uğraşmak zorunda kalacaksınız.

Her terfiye katılın, her biri bir öncekinden daha karmaşıktır. Ringe her girdiğinde, daha zorlu rakiplerle karşılaş.

 

Çözüm

 

Sert güreş meraklıları bu oyunu sevecekler çünkü kendilerini güreşçilerin dünyasına ve güreş endüstrisine tamamen kaptırmalarına yardımcı oluyor. Ayrıca, her biri 20’ye kadar dövüşçünün yer alacağı muhteşem kavgaları izlemek ve katılmak çok keyifli olacak. Bu yüzden atlamadığınızdan emin olun!

What's new

- Enhanced compatibility with the latest devices in either landscape orientation, whilst still retaining support for older 32-bit devices.
- Slightly faster frame rate recommended as standard (130%).

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.