Yousician APK 4.21.0 (Premium)

4.34.0

YOUSICIAN - the fast, fun way to learn, play and master the Piano, Guitar, Bass, Ukulele, or Singing / Vocals. Enjoy thousands of songs on your REAL INSTRUMENT!
4.3/5 Votes: 366,713
Developer
Yousician Ltd.
Version
4.34.0
Updated
19 July 2021
Requirements
4.4 and up
Size
59M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Yousician APK 4.21.0 Özellikleri

 

Etkili bir müzik eğitimi uygulaması

 

Başlangıç ​​olarak, Android kullanıcıları, tüm kullanıcılar için kapsamlı ve güçlü eğitim uygulamasını takdir edebilir. Uygulamaya bağlanın ve ilgilendiğiniz enstrümanları öğrenmeye çalışın. Bununla şarkı söyleme alıştırması da yapabilirsiniz. Sezgisel öğrenme fırsatlarına erişmeye devam ederken sonuçlarınız hakkında anında geri bildirim alabilirsiniz. Sonuç olarak, tüketiciler sanatta kolayca ustalaşabilecekler.

Ayrıca, uygulamayı kullandığınızda, uygulama içi eğiticileri keşfederek temel bilgileri anında öğrenebilirsiniz. Yousician’ın sezgisel adım adım kılavuzları, seçtiğiniz şarkıları kolay ve verimli bir şekilde öğrenmenize yardımcı olurken, çeşitli enstrümanlarla pratik yapmanıza da olanak tanır.

 

Tüm kullanıcılar için sezgisel ve erişilebilir mobil uygulama

 

Yousician’ın sezgisel ve açık özellikleri, çoğu kullanıcının öğrenim oturumlarına tam olarak katılmasını sağlayarak, uygulamayı her yaştan ve geçmişe sahip kullanıcılar için ideal hale getirir. Başarılı piyanistler, gitaristler ve ukulele çalarlar veya yeni başlayanlar olarak en sevdiğiniz enstrümanları çalmayı veya şarkı söylemeyi öğrenin. Yousician’da hepiniz yeni şeyler öğrenecek ve seçtiğiniz zanaatlarda becerilerinizi geliştireceksiniz. Müzik öğretmenleri bile sunduğu sürükleyici ve eğlenceli aktivitelere katıldıklarında uygulamadan faydalanacaklar.

 

Gerçek enstrümanlarınızla etkileşimli dersleri öğrenin

 

Bu kafalar, beklediğiniz gibi, futbol topu şeklindedir. Bir futbol aletinin kafasının şekli, batarken sallanmasına neden olur. Aynı şekilde dibe doğru çekiliyorlar.

Ayrıca büyük kafası sayesinde çok dengelidir. Bu, uygun bir görünüm için yemi dik tutarken kancanın janta takılmasını engeller.

 

Çeşitli farklı öğrenme materyallerinin tadını çıkarın

 

Ayrıca, Android kullanıcılarına müzikal çabalarında yardımcı olmak için Yousician, muhteşem öğrenme kaynakları kitaplığını çok çeşitli besteler, öğreticiler ve öğretimi içerecek şekilde genişletti.

 

Çözüm

 

Synthesia ve Latin Chords gibi uygulamalarla şarkı söylemeye ve enstrüman çalmaya çalışıyorsanız, Yousician’ın telefonunuzda bulunması için yararlı bir araç olduğunu göreceksiniz. Uygulamanın harika öğrenme kaynakları kitaplığını kullanmaktan çekinmeyin. Aynı zamanda, uygulamanın harika etkileşimleri sayesinde el sanatlarında kolay ve verimli bir şekilde ustalaşacaksınız. Ve en önemlisi, web sitemizin ücretsiz ve kilitlenmemiş Yousician sürümüyle, onu hemen sevmeye başlamak için her türlü bahaneye sahip olacaksınız.

What's new

Thanks for using Yousician!

We update the app regularly to enhance your musical experience.

Love the app? Rate us! We would love to hear your feedback.
Any questions? Visit support.yousician.com and reach out to our support team!

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.