ZArchiver APK 0.9.5 (Paid for free)

Varies with device

ZArchiver - is a program for archive management. It has a simple and functional interface. The app doesn't have permission to access the internet, so cannot transmit any information to other services or persons.
4.5/5 Votes: 915,421
Developer
ZDevs
Version
Varies with device
Updated
29 April 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

ZArchiver APK 0.9.5 Özellikler

 

Arşiv dosyalarınızı oluşturun

 

Başlangıç ​​olarak, Android kullanıcıları, kolayca erişilebilir dosyalar oluşturarak dosya ve dizinlerinde iyileştirmeler yapmak için ZArchiver’ı kullanabilir. Yazılımla kolayca çalışmak için 7zip, zip, rar, tar, lz4 ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli dosya biçimleri arasından seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda, arşivlerden dosya ekleyerek/kaldırarak dosyalarınızda iyileştirmeler yapabilirsiniz, bu da onlarla uğraşmayı çok daha basit hale getirir.

 

dosyaları aç

 

Artık, dahil olanlarınız için, seçtiğiniz herhangi bir dosyayı rahatlıkla açabilirsiniz. Desteklenen çeşitli dosya biçimleriyle, ZArchiver’da bulunan dosyalarla çalışmak oldukça basit olmalıdır. İstediğiniz herhangi bir dosyayı çıkarmaktan çekinmeyin ve istediğiniz yere kaydedin. Bölünmüş dosyaları tek bir adımda kaldırmanıza izin veren temel çıkarma işlemlerini gerçekleştirin. Ses dosyalarının bazı bölümlerini aynı anda açmayı da seçebilirsiniz, bu da belirli durumlarda yardımcı olabilir.

 

Arşiv dosyalarınızı kolayca görüntüleyin

 

Artık arşiv materyalini seçtiğiniz tüm dizinlerde açarak ZArchiver’ın ilgi çekici akıllı telefon uygulamasını çok daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Hem standart hem de olağandışı dosya biçimleri için kolaylıkla hareket edin, böylece dosyaları açmadan önce içindekileri görüntülemeye çalışın. Sıkıştırılmış dosyalarınızda benzersiz dosyalar veya dizinler arıyorsanız, bu onu çok daha basit hale getirecektir.

 

Dosyalarınızı açın ve düzenleyin

 

Ayrıca, artık arşivlerinizi açmadan açmayı deneyebilirsiniz. Dosyalarınızı ayıklamak zorunda kalmadan basit düzenleme görevleri gerçekleştirmek istiyorsanız, bu harika bir seçenektir. Ayrıca yazılım, posta uygulamalarından arşivlere göz atabilir ve bunları açabilir, bu da onu son derece kullanışlı ve kullanışlı hale getirir.

 

Çözüm

 

Android kullanıcıları, ES File Explorer Manager PRO’nun dosya yöneticisi programını desteklemek için mobil cihazlarında ZArchiver’ı kullanabilir. Kullanışlı mobil uygulama, sıkıştırılmış dosyalarınız üzerinde çeşitli şekillerde çalışmanıza yardımcı olur. Yazılımı daha da kullanılabilir hale getirmesi gereken farklı sıkıştırma seçeneklerini denemekten çekinmeyin.

Son olarak, web sitemizde bulunan uygulamanın ücretsiz ve kilidi açılmış sürümü, onu sevmeniz için size daha fazla neden sağlayacaktır.

What's new

0.9.5.8
- improving the file thumbs loading;
- bug fixes
0.9.5
- expanded support of Android 11;
- fixed preview issue;
- clearing the temporary folder when exiting through the menu;
- updated 7zip to 19.00;
- updated unrar to 6.0.3;
- minor fixes.
0.9.4
- Android 11 support;
- direct files opening from archives;
- editing comments of zip archives;
- change the color of folders;
- installation of APKS, XAPK and Split APK;
- zstd support in xz and squashfs.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.