ZEDGE APK 7.6.2 (Premium Unlocked)

7.10.7

ZEDGE™ provides the best wallpapers and cool ringtones for free
4.4/5 Votes: 8,851,296
Developer
Zedge
Version
7.10.7
Updated
15 July 2021
Requirements
5.0 and up
Size
33M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

ZEDGE APK 7.6.2 Özellikler

 

Duvar kağıtlarınızı istediğiniz zaman değiştirin

 

Merak ediyorsanız, ZEDGE Duvar Kağıtları ve Zil Sesleri, çeşitli tema ve konularda geniş bir duvar kağıdı koleksiyonuna sahiptir. Başka duvar kağıdı uygulamaları aramanıza gerek yok çünkü bu uygulamadaki harika seçenekler sizin için fazlasıyla yeterli olacaktır.

ZEDGE Duvar Kağıtları ve Zil Sesleri, çeşitli çözünürlüklerde ve oranlarda görüntüler için tam desteğe sahiptir ve bu da onu Android kullanıcılarının çoğuyla uyumlu hale getirir. HD’den 4K’ya kadar çok çeşitli fotoğraflar arasından seçim yapın ve hepsini arka planınız olarak kullanın.

 

Muhteşem canlı duvar kağıtları ile eğlenin

 

Erişilebilir canlı duvar kağıdı kitaplığı ile ZEDGE Duvar Kağıtları ve Zil Sesleri, telefonunuzu kişiselleştirmek için geleneksel duvar kağıtlarından daha eğlenceli bir yol sağlayacaktır. Sonuç olarak, Android kullanıcıları artık hem doğal hem de karmaşık olan çarpıcı bir arka planın keyfini çıkaracaklar. Burada, canlı duvar kağıdınız inanılmaz derecede sürükleyici ve büyüleyici hissedecek ve ekranınıza bakmayı çok daha keyifli hale getirecektir.

Hatta, telefonunuzun ömrünü tüketen sistem konusunda endişeli olsanız da, olmayın. ZEDGE Duvar Kağıtları ve Zil Sesleri, cihazı ilk başlattığınızda canlı duvar kağıdınızın gösterilme sayısını sınırlayan yararlı ayarlamalara sahiptir. Işığı kapatana kadar tekrar çalmayacaklar.

 

Zil seslerinizi ayarlayın ve benzersiz deneyimlerin tadını çıkarın

 

Merak edenler için, uygulamada aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce eğlenceli ve benzersiz rahatlatıcı müzik zil sesi var. Çeşitli kategorilerde ve konularda sonsuz sayıda ücretsiz zil sesi kaynağı ile çok eğleneceksiniz. Çeşitli kaynaklardan şarkıların, özel efektlerin, film müziklerinin ve çok çeşitli eğlenceli tonların keyfini çıkarın. Kesinlikle şu anda mevcut olan en kapsamlı zil sesi setlerinden biri.

Varsayılan olarak, bu özel zil seslerinin her ikisi de ücretsiz olarak indirilebilir ve mobil cihazlarınızda kullanılabilir. Hepsine anahtar zil sesiniz olabilir ve uygun kişiler için ayrı zil sesleri de kullanabilirsiniz.

 

Alarmınızı ve bildirim seslerinizi değiştirin

 

Ayrıca, sabahtan beri sizi rahatsız eden rahatsız edici uyarı seslerinden artık rahatsız olamazsınız. Bunun yerine, hızlı bir şekilde yeni bir sese geçebilir ve her sabah bu seslerden sıkılmadan önce hissedebilirsiniz.

İndirdiğiniz tüm zil sesleri, bazı kullanıcılarda alarm sesi olarak da kullanılabilir. Sonuç olarak, bu özelleştirme derecelerini deneyimleyebileceksiniz. Uygulamalarınızın farklı seslerinin keyfini çıkarın, böylece büyük bir sese sahip olup olmadığınızı görebilirsiniz.

 

Çözüm

 

Android kullanıcıları artık, ünlü Nova Launcher Prime için büyüleyici başlatıcı özelleştirmelerine ek olarak, ZEDGE Duvar Kağıtları ve Zil Sesleri’ndeki heyecan verici duvar kağıtlarının ve zil seslerinin keyfini çıkaracaklar. Tüm akıllı telefonlarınızdaki kullanıcı arayüzlerini ve genel deneyimleri yapılandırırken inanılmaz yeteneklerinden ve seçeneklerinden yararlanmaktan çekinmeyin.

En önemlisi, web sitemizde kesinlikle kilidi açık olduğundan uygulamayı reddetmeniz için hiçbir mazeret yoktur.

What's new

• It’s never been easier to create and manage your account on Zedge.
• We’ve updated the look of sign in and improved the flow.
• Handling and requesting your personal data is now even easier too.
Turn on your updates to make sure you don’t miss what’s coming next.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.